Kurumsal
 • Hakkımızda

  Hayal ile hedef arasındaki farkın eylem olduğu fikriyatıyla yola çıkan, “Empedans Elektrik Aydınlatma” kurucularının bilgi birikim ve vizyonunu; LED aydınlatma, yüksek, orta ve alçak gerilim elektrik sektöründe günümüz teknolojisiyle birleştirerek 2014 tarihinde hizmete başlamıştır.

  Şirketimiz; bilgi çağı ile birlikte, gerek dünyada gerekse ülkemizde oluşmaya başlamış olan küresel yönetim anlayışlarını; kalite ve güven zemininde uygun ticari koşullar ve hizmet kavramlarıyla sentezleyerek yalnızca ticari faaliyeti değil, aynı zamanda bu faaliyetin sürekliliğini de kendisine görev edinmiştir.

  Bu noktadan hareketle Empedans Ltd. Şti. çalışmalarını ve ürün gamını ticari çıkardan çok küresel olarak sektörün ihtiyaçları doğrultusunda yönlendirmeyi, yani Türk menşeili ürünler ile yalnızca Türkiye’de değil, elektriğin kullanıldığı bütün coğrafyalarda; verimli, istikrarlı ve güvenilir hizmet anlayışıyla ülkemizi temsil edip, kalıcı bir marka olmayı kendisine hedef seçmiştir.

  Empedans Ltd. Şti. hali hazırda sektörde var olan standart ürünlerin alternatifi olarak; daha çevreci, daha ergonomik, daha estetik, daha modern ve daha fonksiyonel ürünlere yatırım yapma kararı almıştır. Son teknolojiyle donatılmış üniversite laboratuvarlarında yapılan testler bu eylemin en somut örneklerindendir.

  Empedans Ltd. Şti. bu ilkeler doğrultusundaki hedeflerini, siz değerli çözüm ortaklarıyla paylaşmaktan büyük onur duyacaktır.